AKER PLASTIC

0212 565 37 65

Defterdar mah. Degirmen sok. Eyup is merkezi no:70 71 72.
Eyüp / istanbul

01.07.2005 tarihinde 30 ton kapasite ile 2 ortak ve 2 exturider ile poliproplen (p.p.) torba üretimine başladı.Bu dönemler içerisinde ürettiği malzemeler  p.p. rulo,p.p. torba ve p.p. bantlı torbadır.Zaman içerisinde gelişen şartlar ve talepler doğrultusunda müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek,artan müşteri portföyüne cevap verebilmek için bünyesine 2 exturider daha ilave ederek yoluna devam etti.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle yola çıkan firmamız 2006 yılı içerisindede büyümeye devam ederek bünyesine polietilen(p..e.) üretimi için yeni exturider,baskılarını kendi bünyesinde yapabilmek için matbaa makineları ve daha seri üretim yapabilmek için kesim makineları ile makine parkurunu genişletti.2006 yılı sonlarında da belirlediği hedeflere ulaşan firmamız aylık kapasitesinin 120 tona ulaştığını gördü.

2007 yılında da belirlediği hedeflerden sapmayan firmamız ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü genişleterek hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yoluna devam etti.

Şuan faaliyetine devam eden firmamızın bünyesinde hertürlü;

  • P.E. TORBA (baskılı,baskısız,bantlı torba;reklam çantaları;ağır hizmet torbaları,ikaz bantları;taşıma torbaları;
  • P.P. TORBA(baskılı,baskısız bantlı torbalar)
  • HIŞIR TORBA(baskılı baskısız ve atlet torba)
  • O.P.P. TORBA(baskılı,baskısız ve bantlı torbalar)

Torbaların üretimi yapılmaktadır.

Yukarıda üretimini yaptığımız malzemeler ile Tekstil,Gıda,Kimya ve parekende sektörüne hizmet vermekteyiz.

Hammadde ihtiyaçlarımızı PETKİM  ve ithalat yaparak karşılamaktayız.

Büyüme yolundaki hedeflerinden ödün vermeyen firmamız  aylık 300 ton kapasitesi ve 25 kişilik kadrosu ile gelecekte daha modern , daha kaliteli ve daha hızlı üretim tesisleri kurarak daha fazla bireye isdihdam sağlayarak büyüyecek ve ambalaj sektöründeki yerini sağlamlaştıracaktır.

Updating
Updating
Updating